Виставка творів Олесі Зайвої “V O Z D ‘A M O R”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Виставка творів Олесі Зайвої “V O Z D ‘A M O R”

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний” з 18 травня до 8 червня 2010 року проводить виставку Олесі Зайвої “VOZ D’AMOR”.

Голос любові, що в перекладі і означає VOZ D’AMOR, у Олесі дуже різний. Місцями, точніше картинами, він ліричний, часом інтимний і завжди натхненний. В інших випадках він експресивно-яскравий та інтелектуальний.

Як зазначив Фелікс Кохріхт, який давно вивчає творчість Зайвої, вона – “мобільно, яскраво і, здебільшого, самобутньо відгукується на реалії, виклики, та й привабливі пропозиції, з боку навколишнього соціуму. Наділена безсумнівним почуттям кольору, що володіє сучасними новаціями, циркулюючими в просторі, умовно позначеному як “художник – критик – галерист -публіка”, Олеся з рівною майстерністю створює і фігуративні, і абстрактні роботи”.

Представлені в МСMО роботи виконані здебільшого за останні два роки та об’єднані в три групи: ліричні, стримано-емоційні мінімалістичні пейзажі; сповнені експресії та асоціацій абстрактні композиції; а також складні, подекуди провокативні та дуже інтимні роботи, виконані в поп-артівській стилістиці.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/1-latest-news/262–lv-o-z-d-a-m-o-rr-

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття виставки відбудеться в Музеї сучасного мистецтва Одеси 18 травня о 16:00.

Виставка триватиме з 18 травня до 8 червня 2010 року.