Dima Erlikh “Bored & Horny”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Dima Erlikh “Bored & Horny”

У п’ятницю 5 червня о 18:00 в Музеї сучасного мистецтва Одеси відкриється виставка одеського художника Dima Erlikh Bored & Horny.У п’ятницю 5 червня о 18:00 в Музеї сучасного мистецтва Одеси відкриється виставка одеського художника Dima Erlikh Bored & Horny.
Проєкт задуманий як міждисциплінарний і включає візуальну частину, саунд-дизайн, динамічні флористичні композиції та серію виступів одеських музикантів і діджеїв. На першій вечірці в рамках відкриття виступлять: Lu Joyce, Potreba і Vybukhivka.

Bored & Horny – другий персональний проєкт Діми Ерліха, чий творчий метод – виділяти гострі соціальні прояви, естетизуючи та міксуючи їх у своїх роботах. Серед його інтересів – живопис маньєризму, творчість Девіда Гокні, андеграундна музика, рослини і маски. Проєкт ставить риторичне запитання: “Ви збуджені, коли вам нудно?”. Кожен може відповісти на нього по-своєму і в цьому і є суть.

“У моїх роботах я часто використовую маски і плити OSB. Це певна інтерпретація розбору особистості на складові, що є найкоротшим шляхом до себе. Контраст безтурботної м’якості творчості Гокні по відношенню до жорстких і емоційно напружених сюжетів релігійного живопису маньєризму я поєдную з прийомом деконструкції навколишнього простору: уламки дошки, рослини, світло, звук, геометрія”, – говорить про свій новий проект Діма Ерліх.

“Відсутність облич за різнокольоровою маскою – спроба відійти від нав’язливої особистісності, тим самим надавши можливість глядачеві уявити будь-кого в сюжеті картин та інсталяцій. Проєкт Ерліха – це суб’єктивний простір, звернений до людини, до її свідомості та еротичних фантазій за часів тотальної нудьги. Важливим для мене було показати в проєкті мистецьку практику Діми, яка останнім часом тісно пов’язана з андеграундною музикою. Думаю, для мистецького середовища Одеси це буде цікавий досвід”, – розповідає новий куратор МСMО Андрій Сігунцов.

Музичним наповненням проєкту курує Дмитро Мелехов і одеський проєкт USU – сучасна музична освітня платформа. Саунд-дизайн до інсталяції підготували USU Gael A. і Viktor B. Технічне забезпечення – Technology Group.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/34-afisha/574-dima-erlikh-bored-a-horny

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

В умовах пандемії просимо приходити на подію в масці. Відкриття та музична подія відбудуться на подвір’ї музею, вхід на виставку здійснюватиметься поетапно по 15 осіб, щоб уникнути великого скупчення людей.

5 червня в день відкриття з 18:00 до 22:00 виступлять:

Lu Joyce: soundcloud.com/user-758208048

Potreba: soundcloud.com/potreba

Vybukhivka: soundcloud.com/vybukhivka

Про подальші активності в рамках проєкту Bored & Horny можна буде дізнатися на сторінках соцмереж МСMО.

Виставка триватиме з 5 червня до 5 липня.

Вхід на відкриття - вільний, у наступні дні вартість вхідного квитка - 40 грн.