Творча резиденція “Хвиля”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Творча резиденція “Хвиля”

ТВОРЧА РЕЗИДЕНЦІЯ ДЛЯ МИТЦІВ ТА МИСТКИНЬ, МУЗИКАНТІВ ТА МУЗИКАНТОК ТА ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРАЦІВНИЦЬ СФЕРИ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА

Музей сучасного мистецтва Одеси разом з Українсько-данським молодіжним домом оголошує конкурс на участь у  резиденції, котра проходитиме 29 серпня-12 вересня в санаторії “Хвиля” (Київська область). У рамках міжнародного проєкту ми хочемо запросити 20 професіоналів на резиденцію, яка спрямована на пошук нових напрямків розвитку, взаємодії та переосмислення творчої діяльності. Мета проєкту – створити безпечне місце проживання та об’єднати творців з різних сфер мистецтва та сприяти розвитку сучасної української культури та демократичних принципів в межах країни.

Резиденція надає: житло, харчування, майстерню. Для участі у резиденції необхідно надіслати своє портфоліо з детальною інформацією про творчу діяльність на адресу khvyliaresidence@gmail.com.

Результатом роботи резиденції стане завершальний мистецький захід, долучитися до якого буде змога у всіх охочих. Крайній термін подачі заявок – 20 серпня 2022.

Обрані учасники та учасниці резиденції отримають підтвердження не пізніше 23 серпня.

Куратор проєкту – Andrew SiguntsovUpdate:

Перша творча резиденція за підтримки Українсько-даньского молодіжного дому та Музею сучасного мистецтва Одеси «Хвиля» вже пройшла  свій умовний «екватор» та скоро представить результати роботи !

Наш новий колектив можна схарактеризувати як  команду з нестабільною кількістю учасників, тож поки що просто оголосимо список тих хто вже побував:

Дмитро Заєць

Савіних Андрій

Дорошенко Костянтин

Болюх Дмитро

Лесенко Ігор

Сергиенко Георгий

Агапєєв Віталій

Фіногеєв Максим

Іскра Марина

Пасєка Анастасія

Скорина Іван

Хорьков Леонід

Невзгляд Данііл

Iваненко Євген

Малиновський Антон

Сєгал Олександра

Головяшкін Владислав

Верховська Олександра

Бондаренко Аліса

Жданова Єлизавета

Михайлов Роман

Балула Едуард

Богомолова Марія

Ткаченко Антон

Гальченко Павло

Мартиненко Андрій

Алексеєнко Михайло

Павлюк Максим

Слідкуйте за новинами !