МСМО оголосив краудфандинг на облаштування відкритої арт-бібліотеки

Без рубрики / Виставки / Всі новини

МСМО оголосив краудфандинг на облаштування відкритої арт-бібліотеки

Музей сучасного мистецтва Одеси розпочав краудфандингову кампанію на підтримку Muzeon Experimental Centre – нещодавно відкритого незалежного майданчика для молодих художників і кураторів.

 

На проєкт “Відкрита бібліотека й експериментальний центр Muzeon” на платформі “Спільнокошт” планують зібрати 39500 гривень, які витратять на меблі для читального залу, створення ергономічного освітлення і студійні монітори для музичних подій. У разі успішної краудфандингової кампанії міжнародний фонд “Відродження” подвоїть зібрану суму за рахунок гранту. Ці кошти будуть використані на купівлю сучасних книжок з мистецтва, розробку та виготовлення стелажів для книжок, пасивний мікшерний пульт. Підтримати проєкт можна за посиланням.

Простір Muzeon Experimental Centre використовується для експозицій, може трансформуватися в камерний лекторій або майданчик для експериментальних музичних подій. Триває активна робота над облаштуванням читального залу відкритої бібліотеки. Музейна бібліотека вже має понад 700 каталогів і книжок з візуального мистецтва і буде доповнена новими виданнями.

“Ми створили Muzeon Experimental Centre для молодої арт-спільноти. І перші події – вечір експериментальної музики, відкриття виставки “Індустріальна казка” та авторська екскурсія нею – показали, що такий простір цій спільноті був необхідний. Тому ми дуже розраховуємо на підтримку нашої аудиторії”, – каже куратор Muzeon Experimental Centre, музикант і художник Володимир Чигринець.

Першим проєкт підтримав відеоартист DPRD prod – він безкоштовно створив відеоролик для краудфандингової кампанії.