Проєкт “Paper Bench”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Проєкт “Paper Bench”

Тонни паперу стають щодня всіма видами непотрібного сміття. Питання про розв’язання цієї проблеми постійно зростає в суспільстві, у кожній країні, у світі.

Сьогодні слова sustainable (сталий розвиток), екологічний та recycling design (дизайн із вторинних матеріалів) є не новими, але продовжують перебувати на рівні етики виробників, дизайнерів та споживачів. З визначення у Вікіпедії, ми дізнаємося, що: “Sustaindable (стійкий) графічний дизайн розглядає вплив на навколишнє середовище продуктів графічного дизайну (таких як паковання, друковані матеріали, публікації тощо) впродовж усього життєвого циклу, що охоплює: сировину, перетворення, обробну промисловість, транспорт, використання та розпорядження”.
Яким із цих умов слідують видавничі доми, які зараз зазнають агресивного нападу електронних книжок і планшетних ПК і чи встигнуть вони перейти у формат suistandable?

Може через десять або двадцять років друкарні та видавничі доми перебуватимуть у стадії кризи і повинні будуть мінімізувати свої витрати, скоротять тиражі або повністю перейдуть в електронний формат, але вже сьогодні в пам’ять про епоху друкованих ЗМІ, що минає, пропонується створення арт-об’єктів лавочок з точкою доступу Wi-fi на території міст, виконаних з прочитаних друкованих видань.

Марія Гончар