Територія//Простір

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Територія//Простір

Фестиваль «Одеса//Батумі Фото Дні» та Музей сучасного мистецтва Одеси презентують головну експозицію Фестивалю фото виставку «Територія//Простір»


Тема виставки «Територія//простір» – це доволі широка тема, яка має на меті показати декілька спектрів від приватно-художнього до суспільно-політичного. Кожна територія має певні кордони, будь то умовні межі чи чітко визначенні на політичній карті світу. Але чи всі кордони є єдиними для всіх, чи всі лінії є непересічними? Фестиваль «Одеса//Батумі Фото дні» 2016 пропонує вивчити та візуалізувати це питання.

Експозиція сформована з робіт конкурсного відбору та трьох запрошений авторів: Констянтин Чернічкін, Артур Бондар, Група Шило (Сергій Лебєдінський, Влад Краснощок, Влад Трикоз), Максим Дондюк, Геннадій Чернега, Поліна Карпова, Данило Проскурін, Олександр Навроцький, Сергій Коровайний, Гера Артемова, Євген Цимбалюк, Наталя Коротка, Марія Бродська, Костя Смолянінов, Дар’я Балова, Оксана Курчанова, Таня Богуславська, Тетяна Кіка, Кристина Подобєд, Кірілл Коваленко, Микита Юренєв, Віталій Фоменко, Олена Субач, Олександр Ратушняк, Дарина Ніколенко, Максим Фіногєєв, Неля Артеменко, Група Жужжалка (Соколов, Засипкін, Юхімчук), Роман Бордун, Михайло Кривень.
Фотографи з дев’яти міст України: Одеса, Київ, Харків, Кривий Ріг, Миколаїв, Львів, Севастополь, Донецьк, Івано-Франківськ.

Серії відбирались запрошеною комісією, до складу якої увійшли: Катерина Радченко, Тетяна Кочубінська та Олена Червоник.

Подібний проект є унікальною експозицію – зріз сучасної фотографії України, яка об’єднує фотографів різних поколінь та з різних міст для репрезентації власного бачення та розуміння теми “Територія//Простір”. Виставковий простір умовно поділений на чотири сектори, це Приватна Територія, Територія Міста, Територія Змін та Територія Конфлікту. Кожна серія – це окрема авторська історія втілена у фотографії.

Виставка є частиною Міжнародного Фото Фестивалю «Одеса//Батумі Фото Дні», який був заснований в 2015 році Катериною Радченко та щорічно відбувається в двох країнах – Україні та Грузії.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/34-afisha/526-territoria-prostir

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Куратор – Катерина Радченко

Більше інформації та повна програма – www.thephotodays.org

 

Відкриття відбудеться 13 квітня о 17:00 в Музеї сучасного мистецтва Одеси (вул.Белінського, 5)

Виставка триватиме з 13 квітня по 1 травня 2026 року.