ВІДКРИТТЯ

Без рубрики / Виставки / Всі новини

ВІДКРИТТЯ

Як заведено в МСMО, після завершення масштабних проектів, присвячених Дню Міста, 16 вересня 2016 року ми відкриваємо основну музейну експозицію. І, як зазвичай у МСMО, експозиція суттєво модернізована.

Однак цього разу нова експозиція – не завершення роботи колективу МСМО, а її початок. Музей сучасного мистецтва Одеси готується до якісного оновлення! Концептуально оновлена експозиція – перший крок зміни Музею. Для підвищення ефективності наших зусиль ми запросили на роль кураторки оновлення МСМО Алісу Ложкіну – фахівця, який не потребує коментарів і посилання у вигляді CV.

Рух до оновлення бренду здійснюватиметься максимально публічно. Тому, в рамках наукової конференції “Проблеми культурної ідентичності в актуальному мистецтві та музейній практиці”, 16.09.16 спільно з Кафедрою культурології та мистецтвознавства ОНПУ буде проведено круглий стіл на тему: “Яким бути Музею сучасного мистецтва Одеси?” Сподіваємося, що у нас вийде цікава дискусія, в результаті якої вдасться визначити основні завдання оновлення МСМO.

Поки ж, представляємо концептуально оновлену експозицію. На вас очікують кілька нових залів з новими експонатами.

Ми змінюємо принципи формування Музейної експозиції – як заведено в усьому світі, ми звернулися до наших друзів і колег із проханням надати МСMО для тривалого експонування найбільш репрезентативні твори сучасного візуального мистецтва Одеси. Раді зазначити, що не отримано жодної відмови! Завдяки галереї НТ-Арт та її засновнику Анатолію Димчуку, приватним колекціонерам Євгену Голубовському, Тамарі Михайличенко, Наталії Січкар та Ірині Стрельниковій нам вдалося якісно поліпшити експозицію. Але найважливішою колаборацією ми вважаємо підтримку, надану директором Одеського Музею Західного і Східного мистецтва І. Б. Поронником, у передачі з фондів ОМЗСМ для тривалого експонування в МСМО кількох робіт Олега Соколова. Це якісно інша, не прийнята в Україні (на відміну від решти цивілізованого світу) співпраця музеїв, та ще й різної форми власності. Вкотре Одеса демонструє унікальний рівень суспільного розуміння важливості збереження і демонстрації артефактів культури.

Оновлена експозиція МСМО починає роботу з 12:00 16 вересня 2016 року.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/34-afisha/532-msio-openening