Виставка колекціонера Євгена Деменка «Кольоровий архів»

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Виставка колекціонера Євгена Деменка «Кольоровий архів»29 червня о 19:00 в основній будівлі МСМО відкривається «Кольоровий архів» — репрезентативна виставка робіт із зібрання Євгена Деменка. Експозиція розташується на двох поверхах і триватиме до 4 серпня.

«Перші роботи для своєї колекції я купив років 15 тому у чудового одеського художника Андрія Герасим’юка. Потроху купував роботи одеських і європейських художників — для прикрашання будинку. Але головним поштовхом для початку справжнього колекціонування стало відкриття Музею сучасного мистецтва Одеси», — розповідає передісторію своєї колекції Євген Деменок.

Зібрання являє собою різнобічний архів, у якому переважають роботи одеситів і художників, так чи інакше пов’язаних з Одесою. На виставці будуть представлені твори футуриста Давида Бурлюка, авангардиста Олега Соколова, південноросійська школа живопису, блок художників-нонконформістів та одеська концептуальна група. Також глядачі побачать роботи сучасних авторів з колекції — Олександра Ройтбурда, Ігоря Гусева, Олександри Кадзевич, Стаса Жалобнюка, Apl 315, Інни Хасилєвої та інших. Окремим акцентом експозиції є роботи різних авторів у жанрі ню. Частина виставки присвячена документальним свідченням про життя та творчість Давида Бурлюка й Олега Соколова.


«Великою мірою зібрання друга МСМО Євгена Деменка перегукується з тематикою нашого музею — у ньому представлено одеське неофіційне мистецтво та сучасні художники, яких ми також регулярно експонуємо», — каже Семен Кантор, директор МСМО.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Виставка «Кольоровий архів» відкрита до 4 серпня.

Вернісаж відбудеться 29 червня о 19:00 за адресою вул. Леонтовича, 5.