Виставка Олени Токовенко “Тут живемо”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Виставка Олени Токовенко “Тут живемо”

Музей сучасного мистецтва Одеси, за підтримки АБ “Південний”, з 14 липня по 11 серпня 2011 року проводить першу персональну виставку Олени Токовенко “Тут живемо”.
Під час проведення в МСМО виставки дипломантів Конкурсу молодих художників одна з відвідувачок поставила запитання “Чому молоді художники такі песимісти? Чому не радіють життю?” і тут же погодилася з відповіддю “А чому радіти?”.
Немає великого оптимізму і в роботах Олени. Експресивні, деякі по-беконівськи напружені, фігури існують у цьому страхітливому, технократичному світі, змирившись. Втративши здатність і необхідність спілкування, без вираженої індивідуальності вони тут живуть.

Дисоціація особистості повсюдна і супроводжується розпадом усього оточення, навіть тих конструкцій, які спочатку потіснили Людину.
На жаль, не нові думки… Але мова представлених картин яскрава й оригінальна (принаймні, для сучасної Одеси). А якщо згадати, що Альона дуже молода і щойно закінчила (на відмінно!) Греківку, то можна сподіватися на появу в неї надалі інших, не обов’язково оптимістичних, але різноманітних ідей, виражених так само переконливо.
Виставляючи її роботи в нашій експериментальній молодіжній залі, простороутворювальним елементом якої є сходова клітка, і названій “Сходинка до успіху”, ми стверджуємо: “В Одесі з’явилося нове Ім’я!”
Приходьте і переконайтеся!

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/34-afisha/362-msio-presents-an-exhibition-of-alena-tokovenko-here-we-live

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

Відкриття виставки відбудеться о 16:00 14 липня 2011 року в Музеї сучасного мистецтва Одеси.

Виставка триватиме з 14 липня по 11 серпня 2011 року.