Виставка творів Олега Куцького “Реальна віртуальність”.

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Виставка творів Олега Куцького “Реальна віртуальність”.

З 3 по 26 листопада 2017 року в МСMО буде представлена виставка творів Олега Куцького “Реальна віртуальність”.

Кількість нагород від різних вітчизняних і зарубіжних інституцій, отриманих Олегом Куцьким за свої фото, ймовірно, набагато перевищує результати колег. Його репортажні фото вирізняє несподіваний, уважний, добрий та іронічний погляд. Він дуже продуктивний і всюдисущий. Ми, одесити, вже звикли до творів О. Куцького і часто сприймаємо реальний навколишній світ завдяки його фото-свідченням.

Нова серія робіт, представлених на ювілейній виставці Майстра, представляє зовсім інший світ – віртуальний, створений художником і перенесений ним на папір.

Ми звикли до поняття “віртуальна реальність”, в якій “віртуальні об’єкти існують, але не як субстанції реального світу”, а як “створений технічними засобами світ, що передається людині через її відчуття”. Куцький із віртуальних екзерсисів створює цілком реальні графічні твори образотворчого мистецтва.

Здавалося б, ми маємо справу зі звичною і надійною абстракцією. Але від цих реальних картин виходить незвичайна еманація. Образи, їхній ритм і ракурси хвилюють і не відпускають глядача. Щось не дуже зрозуміле існує в цих реальних відбитках рукотворного світу. Може їхня нежива відстороненість? Чи невідворотна ламінарність? Вони ідеально підходять для ілюстрації “Соляріса” чи “Непереможного” С. Лемма.

Принаймні, таємниця (поряд з естетикою) у цих творах є. І це дає змогу рекомендувати прийти на вернісаж цікавого проєкту сучасного мистецтва в МСMО 3 листопада о 17:00.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/home/34-afisha/546-real-virtuality