Колекція музею: нова експозиція

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Колекція музею: нова експозиція

23 серпня о 18:00 в основній будівлі МСМО відкриється нова експозиція музейної колекції. У фонді музею зберігаються твори одеських художників з 1950-х років до нашого часу, які належать до різних художніх напрямів та рухів неофіційного мистецтва Одеси.

Нова експозиція Музею сучасного мистецтва Одеси продовжує експеримент, започаткований 2017 року, і відходить від традиційних типів музейних виставок, побудованих на суворих історико-хронологічних принципах.

«Музей не просто продемонструє вибрані роботи зі своєї колекції, а запросить глядача до діалогу і спільному обговоренню важливих особистих та соціальних питань», — розповідає директор МСМО і співкуратор експозиції Семен Кантор.

Куратори поєднують різні школи, стилі, мови, демонструючи ідею мистецтва як чуттєво-раціонального роздуму про людину, природу та суспільство в їхніх складних взаємозв’язках і відносинах. Експозиція умовно структурована поверхами («тематичними рівнями») та залами (візуальними «подкастами»). При чому структурування виконано тільки просторово, без чіткого формулювання тематичних меж та назв.

«Нова експозиція МСМО пропонує вам не безперечні «взірці» художньої діяльності одеських авторів різних поколінь, а входження у процес співроздумів і співпереживань з приводу проблем, які турбують всіх та кожного», — пояснює співкуратор експозиції, незалежний консультант МСМО Михайло Рашковецький.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ ТА КОНТАКТИ:

У рамках експозиції запланована широка освітня програма, присвячена одеському мистецтву та сучасним музейним практикам.

Куратори експозиції: Семен Кантор, Михайло Рашковецький, Володимир Чигринець.