Виставка Івана Цюпки “Сяйво”

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Виставка Івана Цюпки “Сяйво”

Не часто в Одесі відбуваються великі виставки сучасних одеських (а назвати Івана киянином наша одеська гордість не дозволяє) фото- і медіахудожників.

Обрана автором назва може ввести в оману глядача, який прийшов відпочити в сяйві гламуру. Так, ці роботи красиві і не стосуються настільки улюбленої багатьма “соціальної тематики”, але в них видно інтелект, захоплений моделюванням і аналізом різних непростих прикордонних ситуацій. Біль і задоволення, страшне і вабить, поверхневе і істинне, вільне і герметичне – всі ці (досить стандартні) продукти нашої свідомості матеріалізовані автором. Багато ситуацій навмисно еротичні й епатажні, що також не ново. Але працює!

Вкрай цікаві абстрактні твори, створені художником зі звичайних ситуацій. Дивлячись на такі роботи, згадуєш, що абстракція походить від бажання абстрагуватися від подробиць, у пошуках первинних фундаментальних форм. Техніка і талант Майстра це дозволяють. Виявлені І.Цюпкою сяйно-експресивний або геометрично-напружений світи заворожують і захоплюють.

Детальніший опис нової виставки в МСMО, ймовірно, не доцільний, бо буде надмірно наративним і позбавить глядача свободи й несподіванки при сприйнятті сяючого світу Івана Цюпки.

Архів статті: http://archive.msio.com.ua/ru/vistavki/441-shine