Є привід – 75!

Без рубрики / Виставки / Всі новини

Є привід – 75!

У рамках святкування 5-річчя Музей сучасного мистецтва Одеси з 16 квітня по 14 травня 2013 року представляє виставку, присвячену 75-річчю Михайла Черешні.

Є в Одесі незвичайний художник – Михайло Черешня. Він незвичайний своєю творчістю – тонкою, навіть боязкою, а також своєю фантастичною скромністю. Багато десятиліть його роботи є окрасою будь-якої колекції. Усі нові твори майже моментально розходяться по всьому світу. Тож якби він, попри свою скромність, зібрався б підготувати виставку (а виставок у художника вже давно не було), то завдання виявилося б майже нерозв’язним. Потрібен дуже серйозний аргумент, щоб зважитися на організацію такої експозиції.
Ми вдячні Євгену Михайловичу Голубовському за вказаний привід – художнику нещодавно виповнилося 75!

МСMО, за сприяння колекціонерів і друзів М. Черешні, представляє ретроспективну виставку його творів за останні 50 років.
Представлені ранній (1962 року) міський пейзаж і вельми рідкісний для творчості автора натюрморт, але головне – його тонкі зосереджені на внутрішньому світі самотньої, думаючої людини портрети (часто автопортрети). На виставці також експонуються твори 80-х років. На цих полотнах постають символістські, певною мірою сюрреалістичні, без найменших ознак індивідуальності образи, що існують у якомусь вигаданому, театралізованому світі.

Ми сподіваємося, що представлена виставка буде гідним подарунком ювіляру – незвичайному і прекрасному Художнику – Михайлу Черешні!